KURUMSAL

TEKNO KALIP

MİSYONUMUZ

16 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini taşıyan TEKNO KALIP, müşterilerinin taleplerini karşılarken üstün mühendislik bilgisi ve dizayn anlayışı ile görüşlerini de paylaşmakta, müşteri beklentilerini her zaman aşarak son derece olumlu geri dönüşler almakta olup, edindiği pozitif motivasyonla her yeni işinde hem kendini geliştirmeyi, hem daha çok müşteri memnuiyeti sağlamayı, yeni buluşlar ve yeni teknolojilerin etkili kullanımıyla endüstrideki sorumluluklarını en yüksek düzeyde yerine getirmeyi misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Bilişim çağının getirdiklerini üretim teknolojilerinde uygulayarak yüksek kalite ve verimlilik sağlanması gerekliliğinin farkında olarak, plastik sektörünün bugününe ve geleceğine geniş bir açıdan bakarak endüstrinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bilgi ve teknik donanıma sahip olmayı ülkemiz ekonomisi adına bir sorumluluk olarak görüyoruz. Bu nedenle her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek, ilgili endüstrileri, teknolojik gelişmeleri takip ederek ve bunları mevcut yapımızla sentezleyerek yeni buluşlar ve yöntemler ortaya koymak, uluslararası başarılarımızın devamını sağlamak, dolayısı ile tüm imkanlarımızla ülkemizin üretim ekonomisine katkıda bulunmaya çalışmak en büyük önceliğimizdir. 

ÜRETİM HEDEFİMİZ

Plastik enjeksiyon kalıpları ve kompozit plastik mamüller için gerek duyulan kalıpların imalatı asıl faaliyet konumuz olsa da nihai ürün talebi olması halinde müşterilerin hem kalıp hem ürün talepleri birlikte veya ayrı ayrı da karşılanabilmektedir. Ağırlıklı olarak şehircilik ile ilgili altyapı elemanları, muhtelif prefabrik yapı elemanları, telekomünikasyon, havacılık, denizcilik ve medikal alanlarında ihtiyaç duyulan muhtelif kompozit ürünler ile ilgili kalıplar ve bunların mamulleri ile ilgili çalışmalarımız olmaktadır. Bununla birlikte başka birçok sektör için de muhtelif amaçlı üretimlerimiz olmaktadır.